Silver Tower Center

Silver Tower Center to wysokiej klasy biurowiec w doskonałej lokalizacji – w samym centrum Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego PKP i dworca PKS. Oferuje nowoczesną, w pełni funkcjonalną i elastyczną przestrzeń biurową o łącznej powierzchni ponad 7 tys. mkw. Rozplanowana została na kilkunastu kondygnacjach obiektu (od 2 do 13), w części niższej oraz wysokiej.

Użytkownicy biur mogą liczyć na staranny rozkład pomieszczeń, dużą ilość naturalnego światła oraz piękną panoramę Wrocławia rozciągającą się z wyższych pięter. Przestrzeń biurowa zapewnia duży komfort indywidualnego aranżowania powierzchni. Do dyspozycji klientów jest także nowoczesna restauracja oraz zlokalizowany na parterze pasaż usługowo-handlowy, umożliwiający zrobienie różnorodnych zakupów. Kierowcy mogą korzystać z dwukondygnacyjnego podziemnego parkingu ze 184 miejscami postojowymi.

Silver Tower Center posiada również istotny atut w postaci centrum konferencyjnego o powierzchni ponad 1,5 tys. mkw. W jego skład wchodzi duża sala, którą można podzielić na trzy mniejsze, oraz siedem sal o mniejszym metrażu. Centrum konferencyjne pozwala na organizowanie zarówno dużych imprez i uroczystości, jak również kameralnych szkoleń czy spotkań biznesowych.

Funkcjonalna przestrzeń, dużo naturalnego światła i dostęp do kluczowych rozwiązań technologicznych wzmacniają rozwój kreatywności. A możliwość aranżacji przestrzeni pod indywidualne potrzeby daje swobodę do wyrażania własnych wizji.

HOT01

/ Smukłość.
Prostota fasady.
Klasyczny i ponadczasowy
charakter /